praca, oferty pracy, pracodawca Przejdź do Inwestycje.pl

Dodaj oferty pracy Dodaj CV Oferty pracy Dla pracodawców Pomoc Rynek pracy RSS English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compraca.inwestycje.pl
e-mail: info@praca.inwestycje.pl

praca.inwestycje.pl © 2005
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@praca.inwestycje.pl
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Regulamin

Regulamin
Przepisy ogólne

1. Serwis internetowy Pracodawca.Com, zwany dalej Serwisem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Inwestycje.pl S.A. z siedzibš we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1. Poniższy tekst stanowi formę porozumienia pomiędzy firmš Inwestycje.pl S.A. a wszystkimi osobami korzystajšcymi z Serwisu czyli jego Użytkownikami.
2. Użytkownik wpisując swoje dane do zasobów serwisu Praca.Inwestycje.Pl oświadcza, iż zapoznał się z poniższym regulaminem i będzie go przestrzegał,
3. Wpisując dane osobowe do serwisu Praca.Inwestycje.Pl użytkownik wyraża zgodę na publikowanie ich w Internecie. Wpisywanie danych jest dobrowolne,
4. Użytkownik, który zamieszcza swoje dane zgadza się na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, zmienianie, udostępnianie i opracowywanie swoich udostępnionych danych osobowych przez serwis Praca.Inwestycje.Pl.
5. Dane wpisane do serwisu Praca.Inwestycje.Pl będą udostępniane w serwisach Pracodawca.com, Praca.inwestycje.pl, Praca.waluty.com.pl,
6. Osobami uprawnionymi do korzystania z serwisu Praca.Inwestycje.Pl są osoby pełnoletnie.

Prawa autorskie

7. Treść stron internetowych stanowi przedmiot prawa autorskiego w rozumieniu odpowiednich przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 80, z 2000 r., poz. 904 z późn. zm.). Prawa autorskie do treści materiałów zawartych na stronach internetowych przysługują wyłącznie właścicielowi Praca.Inwestycje.Pl.
8. Jakiekolwiek zwielokrotnianie, w tym kopiowanie, korzystanie lub inne publiczne rozpowszechnianie wskazanych powyżej materiałów wymaga zgody właściciela Praca.Inwestycje.Pl w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

Informacje prawne

9. W przypadku zamieszczania ogłoszeń w serwisie internetowym, Praca.Inwestycje.Pl nabywa nieodpłatne prawo wykorzystania, używania i dystrybuowania zamieszczonych ogłoszeń, a w szczególności prawo do przekazywania ich innym witrynom ogłoszeniowym. Przekazane ogłoszenia, o których mowa powyżej nie będą traktowane jako poufne. 10. Wpisując się do newslettera zgadzasz się na otrzymywanie treści reklamowych.
11. Serwis Praca.Inwestycje.Pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy uczestnikami rynku, którzy korzystają z zasobów serwisu Praca.Inwestycje.Pl. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku serwisu. Pracuj24.pl nie jest oferentem, a jedynie przedstawia informacje o ofertach i oferentach. Treści ofert zawartych na stronie internetowej www.Praca.Inwestycje.Pl mają wyłącznie charakter informacyjny, nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.
12. Informacje zawarte na stronach serwisu Praca.Inwestycje.Pl mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem. Treść ogłoszeń niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania ogłoszeniodawcy będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.
13. Prezentowanie, transmisja, ujawnianie i przechowywanie w serwisie Praca.Inwestycje.Pl treści bądz materiałów niezgodnych z prawem polskim lub międzynarodowym jest zabronione. Praca.Inwestycje.Pl rozumie przez to między innymi materiały patentowe, chronione prawem autorskim, materiały obsceniczne, obrazliwe, łamiące prawo do prywatności, nawołujące do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, itp., propagujących przemoc, bądz niezgodne z ogólnie przyjętą netykietą.

14. W przypadku, gdy wywiąże się spór pomiędzy uczestnikami ofert w której pośredniczył serwis Praca.Inwestycje.Pl, Praca.Inwestycje.Pl rezerwuje sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.

Wyłączenie odpowiedzialności

15. Praca.Inwestycje.Pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:
a. treść ogłoszeń oraz linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia,
b. zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych,
c. za to w jaki sposób i w jakim celu dane zamieszczone w serwisie Praca.Inwestycje.Pl zostaną wykorzystane,
d. funkcjonowanie serwisu i wynikłe z tego faktu komplikacje.

16. Serwis Praca.Inwestycje.Pl rezerwuje sobie prawo do:
a. usuwania ogłoszeń niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem,
b. modyfikowania niniejszego regulaminu.

Usługa SMS Premium

Usługa SMS Premium pozwala użytkownikowi na promowanie ogłoszeń w serwisie Praca.Inwestycje.Pl poprzez wysłanie na numer 79068 wiadomości SMS o odpowiedniej treści.

Aby skorzystać z usługi SMS Premium należy zerejestrować się w serwisie Praca.Inwestycje.Pl i dodać swoją ofertę pracy. Po dodaniu oferty do serwisu należy w sekcji "MOJE KONTO" panelu użytkownika Praca.Inwestycje.Pl wybrać "Twoje oferty", wybrać opcję "Ustaw jako ofertę tygodnia" a następnie nacisnąć przycisk "SMS Premium" i postępować zdonie z wyświetlanymi instrukcjami.

Ogłoszenie będzie umieszczone na stronie głównej serwisu Praca.Inwestycje.Pl w sekcji "OFERTY TYGODNIA" przez 7 dni od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto.

Koszt wysłania SMS wynosi 11,07 PLN brutto (9zł netto).
Usługa SMS dostępna jest w każdej sieci polskiej.
Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Regulamin Usług i Serwisów SMS.
Reklamacje można złożyć tutaj.

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Wyobrażenie na temat danej firmy nie powstaje znikąd. To element, który organizacja może umiejętnie kreować i realnie na niego wpływać. Oto składowe, które pomogą zbudować wizerunek firmy przyjaznej cudzoziemcom i które przyciągną pracowników z innych... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Trudno ocenić kandydata jedynie na podstawie jego kompetencji, doświadczenia i certyfikatów. Często na decyzję wpływa efekt pierwszego wrażenia lub efekt podobieństwa. Warto mieć świadomość istnienia pułapek, które zniekształcają obraz... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
praca, oferty pracy
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy