praca, oferty pracy, pracodawca Przejdź do Inwestycje.pl

Dodaj oferty pracy Dodaj CV Oferty pracy Dla pracodawców Pomoc Rynek pracy RSS English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compraca.inwestycje.pl
e-mail: info@praca.inwestycje.pl

praca.inwestycje.pl © 2005
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@praca.inwestycje.pl
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Strona główna Praca Regulamin

Regulamin
Przepisy ogólne

1. Serwis internetowy Pracodawca.com, zwany dalej Serwisem, jest serwisem internetowym prowadzonym przez firmę Cumpleano Limited spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nikozji przy Vyzantiou, 30, 2 Floor, Flat/Office 22, Strovols, P.C. 2064.. Poniższy tekst stanowi formę porozumienia pomiędzy firmą Cumpleano Limited spółka z ograniczoną odpowiedzialnością a wszystkimi osobami korzystającymi z Serwisu czyli jego Użytkownikami.
2. Użytkownik wpisując swoje dane do zasobów serwisu Praca.Inwestycje.Pl oświadcza, iż zapoznał się z poniższym regulaminem i będzie go przestrzegał,
3. Wpisując dane osobowe do serwisu Praca.Inwestycje.Pl użytkownik wyraża zgodę na publikowanie ich w Internecie. Wpisywanie danych jest dobrowolne,
4. Użytkownik, który zamieszcza swoje dane zgadza się na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, zmienianie, udostępnianie i opracowywanie swoich udostępnionych danych osobowych przez serwis Praca.Inwestycje.Pl.
5. Dane wpisane do serwisu Praca.Inwestycje.Pl będą udostępniane w serwisach Pracodawca.com, Praca.inwestycje.pl, Praca.waluty.com.pl,
6. Osobami uprawnionymi do korzystania z serwisu Praca.Inwestycje.Pl są osoby pełnoletnie.

Prawa autorskie

7. Treść stron internetowych stanowi przedmiot prawa autorskiego w rozumieniu odpowiednich przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 80, z 2000 r., poz. 904 z późn. zm.). Prawa autorskie do treści materiałów zawartych na stronach internetowych przysługują wyłącznie właścicielowi Praca.Inwestycje.Pl.
8. Jakiekolwiek zwielokrotnianie, w tym kopiowanie, korzystanie lub inne publiczne rozpowszechnianie wskazanych powyżej materiałów wymaga zgody właściciela Praca.Inwestycje.Pl w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

Informacje prawne

9. W przypadku zamieszczania ogłoszeń w serwisie internetowym, Praca.Inwestycje.Pl nabywa nieodpłatne prawo wykorzystania, używania i dystrybuowania zamieszczonych ogłoszeń, a w szczególności prawo do przekazywania ich innym witrynom ogłoszeniowym. Przekazane ogłoszenia, o których mowa powyżej nie będą traktowane jako poufne. 10. Wpisując się do newslettera zgadzasz się na otrzymywanie treści reklamowych.
11. Serwis Praca.Inwestycje.Pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy uczestnikami rynku, którzy korzystają z zasobów serwisu Praca.Inwestycje.Pl. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku serwisu. Pracuj24.pl nie jest oferentem, a jedynie przedstawia informacje o ofertach i oferentach. Treści ofert zawartych na stronie internetowej www.Praca.Inwestycje.Pl mają wyłącznie charakter informacyjny, nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.
12. Informacje zawarte na stronach serwisu Praca.Inwestycje.Pl mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem. Treść ogłoszeń niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania ogłoszeniodawcy będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.
13. Prezentowanie, transmisja, ujawnianie i przechowywanie w serwisie Praca.Inwestycje.Pl treści bądz materiałów niezgodnych z prawem polskim lub międzynarodowym jest zabronione. Praca.Inwestycje.Pl rozumie przez to między innymi materiały patentowe, chronione prawem autorskim, materiały obsceniczne, obrazliwe, łamiące prawo do prywatności, nawołujące do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, itp., propagujących przemoc, bądz niezgodne z ogólnie przyjętą netykietą.

14. W przypadku, gdy wywiąże się spór pomiędzy uczestnikami ofert w której pośredniczył serwis Praca.Inwestycje.Pl, Praca.Inwestycje.Pl rezerwuje sobie prawo do nie uczestniczenia w tym sporze.

Wyłączenie odpowiedzialności

15. Praca.Inwestycje.Pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za:
a. treść ogłoszeń oraz linki do zasobów ujętych w treści ogłoszenia,
b. zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych,
c. za to w jaki sposób i w jakim celu dane zamieszczone w serwisie Praca.Inwestycje.Pl zostaną wykorzystane,
d. funkcjonowanie serwisu i wynikłe z tego faktu komplikacje.

16. Serwis Praca.Inwestycje.Pl rezerwuje sobie prawo do:
a. usuwania ogłoszeń niezgodnych z prawem lub niniejszym regulaminem,
b. modyfikowania niniejszego regulaminu.

Ochrona prywatności

17. Administratorem danych osobowych zbieranych dla potrzeb prowadzenia Portalu jest Administrator. Administrator zapewnia realizację wymagań wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135). Administrator zapewnia poufność i ochronę danych osobowych Użytkowników korzystających z Portalu na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

18. Jeżeli Użytkownik wyraził na to zgodę, na adres poczty elektronicznej wskazany w formularzu rejestracji Administrator będzie przekazywał Informacje Handlowe oraz przesyłał treści marketingowe odnoszące się do podmiotów trzecich. Administrator do momentu wyrażenia sprzeciwu o którym mowa w ustawie o ochronie danych osobowych będzie przesyłał informacje marketingowe dotyczące jego produktów i usług.Użytkownik może w każdej chwili cofnąć zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych, w tym adresu mailowego zgodnie z celami wskazanymi jw. Cofnięcie zgody może być dokonane w jakiejkolwiek formie, w szczególności poprzez przesłanie żądania na adres: biuro@inwestycje.pl.

Usługa SMS Premium

Usługa SMS Premium pozwala użytkownikowi na promowanie ogłoszeń w serwisie Praca.Inwestycje.Pl poprzez wysłanie na numer 79068 wiadomości SMS o odpowiedniej treści.

Aby skorzystać z usługi SMS Premium należy zerejestrować się w serwisie Praca.Inwestycje.Pl i dodać swoją ofertę pracy. Po dodaniu oferty do serwisu należy w sekcji "MOJE KONTO" panelu użytkownika Praca.Inwestycje.Pl wybrać "Twoje oferty", wybrać opcję "Ustaw jako ofertę tygodnia" a następnie nacisnąć przycisk "SMS Premium" i postępować zdonie z wyświetlanymi instrukcjami.

Ogłoszenie będzie umieszczone na stronie głównej serwisu Praca.Inwestycje.Pl w sekcji "OFERTY TYGODNIA" przez 7 dni od momentu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto.

Koszt wysłania SMS wynosi 11,07 PLN brutto (9zł netto).
Usługa SMS dostępna jest w każdej sieci polskiej.
Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay.
Regulamin Usług i Serwisów SMS.
Reklamacje można złożyć tutaj.

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Dla młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy to standard. Wśród starszego pokolenia pracowników wciąż budzi strach. Przebranżowienie – wywołuje skrajne emocje, zatem to zło konieczne czy możliwość spełnienia zawodowego? Jedno jest pewne, jak każda... więcej praca, praca w, oferty pracy Nie ulega wątpliwości, że część zawodów straci rację bytu wraz z rozwojem technologii, lecz robotyka, automatyzacja oraz rozwój sztucznej inteligencji nie oznacza, że maszyny zabiorą nam pracę. Ich celem jest usprawnianie naszych działań. W najnowszym... więcej praca, praca w, oferty pracy Odpowiedzi na pytanie, jak opanować kryzys personalny w firmie, skrywają bolączki pracowników. Znając prawdziwe przyczyny, dla których składają wypowiedzenia, można skutecznie ich zatrzymać. Z „Badania satysfakcji i preferencji wynagrodzeń”... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
praca, oferty pracy
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy