praca, oferty pracy, pracodawca Przejdź do Inwestycje.pl

Dodaj oferty pracy Dodaj CV Oferty pracy Dla pracodawców Pomoc Rynek pracy RSS English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compraca.inwestycje.pl
e-mail: info@praca.inwestycje.pl

praca.inwestycje.pl © 2005
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@praca.inwestycje.pl
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Process engineer

Miejsce pracy: Śląskie, Gliwice
Ofertę dodano: 2017-07-17
Numer ogłoszenia: 234972

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem struktur działu rozwoju, poszukujemy kandydatów na stanowisko Advanced Process Engineer (Wtrysk).

Do głównych zadań Inżyniera należeć będzie rozwój i ciągłe doskonalenie procesu wtrysku dla nowych produktów z uwzględnieniem wymagań procesowych jak i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Ponadto, Inżynier będzie odpowiedzialny za dokumentację procesową i jakościową (PCP, PFMEA, 5WHY, instrukcje pracy), opracowywanie specyfikacji technicznej maszyn, urządzeń i przyrządów od koncepcji, poprzez dostawę, instalację do uruchomienia produkcji oraz współpracę z innymi działami w celu zapewnienia jak najlepszych standardów procesowych. Osoba na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za dbałość o efektywność kosztową prowadzonych procesów, kontakt z dostawcami narzędzi. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie również należeć szkolenia pracowników.

Od kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia technicznego (Mechanika i budowa maszyn/ Chemia/Przetwórstwo Tworzyw lub pokrewne) oraz min. 5-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej. Ponadto, idealny kandydat powinien posiadać umiejętność praktycznej obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych, obsługi i programowania robotów Sepro oraz cechować się znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym (B2/C1).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach na adres goly@hays.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Polscy pracownicy są podzieleni. Zdaniem 48,6 proc. lojalność przekłada się na finansowe i pozafinansowe korzyści. Pozostali nie mają zdania lub uważają, że nowi pracownicy otrzymują podobne warunki. Mimo wątpliwości Polacy są lojalni wobec swoich... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy „Pozycję w firmie budują nie tylko czyny, ale także słowa. Dlatego warto przeanalizować swój sposób komunikacji z szefem i poprawić go, zwłaszcza przed rozmową o podwyżce lub awansie” – radzi Aleksandra Pocheć, ekspertka międzynarodowego... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Wyobrażenie na temat danej firmy nie powstaje znikąd. To element, który organizacja może umiejętnie kreować i realnie na niego wpływać. Oto składowe, które pomogą zbudować wizerunek firmy przyjaznej cudzoziemcom i które przyciągną pracowników z innych... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
praca, oferty pracy
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy