praca, oferty pracy, pracodawca Przejdź do Inwestycje.pl

Dodaj oferty pracy Dodaj CV Oferty pracy Dla pracodawców Pomoc Rynek pracy RSS English
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
E-Mail
Hasło
Zapamiętaj hasło
Nie masz jeszcze konta ?
Załóż konto

Zapomniałem hasła
Praca, oferty pracy | Pracodawca.com
Wyszukaj pracę za granicą

Szukaj pracy z Google
Praca, oferty pracy | Pracodawca.compraca.inwestycje.pl
e-mail: info@praca.inwestycje.pl

praca.inwestycje.pl © 2005
wszelkie prawa zastrzeżone
kopiowanie bez zezwolenia zabronione
e-mail: info@praca.inwestycje.pl
Kanał RSS - Oferty pracy - Pracodawca.com


Add to Google

Pracodawca.com
Strona główna Praca Ogłoszenie

HAYS POLAND Sp. z o.o.

Poszukuje pracownika na stanowisko

Process engineer

Miejsce pracy: Śląskie, Gliwice
Ofertę dodano: 2017-07-17
Numer ogłoszenia: 234972

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem struktur działu rozwoju, poszukujemy kandydatów na stanowisko Advanced Process Engineer (Wtrysk).

Do głównych zadań Inżyniera należeć będzie rozwój i ciągłe doskonalenie procesu wtrysku dla nowych produktów z uwzględnieniem wymagań procesowych jak i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Ponadto, Inżynier będzie odpowiedzialny za dokumentację procesową i jakościową (PCP, PFMEA, 5WHY, instrukcje pracy), opracowywanie specyfikacji technicznej maszyn, urządzeń i przyrządów od koncepcji, poprzez dostawę, instalację do uruchomienia produkcji oraz współpracę z innymi działami w celu zapewnienia jak najlepszych standardów procesowych. Osoba na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za dbałość o efektywność kosztową prowadzonych procesów, kontakt z dostawcami narzędzi. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie również należeć szkolenia pracowników.

Od kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia technicznego (Mechanika i budowa maszyn/ Chemia/Przetwórstwo Tworzyw lub pokrewne) oraz min. 5-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej. Ponadto, idealny kandydat powinien posiadać umiejętność praktycznej obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych, obsługi i programowania robotów Sepro oraz cechować się znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym (B2/C1).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach na adres goly@hays.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami


Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl<< powrót do poprzedniej strony

praca, oferty pracy
praca, oferty pracy
praca, praca w, oferty pracy Loan Magazine to wirtualny nośnik informacji ze świata finansów. Obecnie portal zajmuje się także gromadzeniem i publikowaniem ofert pracy z sektora consumer finance. Teraz każda osoba, która poszukuje nowego stanowiska, może to robić przy pomocy... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy W sezonie urlopowym znacząco wzrasta liczba Polaków, którzy korzystają ze zobowiązań pozabankowych. Pożyczki na raty online coraz częściej służą nam do sfinansowania wakacyjnych wycieczek. Wakacje na kredyt Coraz... więcej praca, praca w, oferty pracy praca, praca w, oferty pracy Kompetentny, wykształcony, z doświadczeniem – kandydat idealny. Tylko dlaczego aplikuje na posadę poniżej jego kwalifikacji? Zatrudnienie takiej osoby to ryzyko czy strzał w dziesiątkę? To wcale nie tak rzadka sytuacja. Poniżej swoich kwalifikacji... więcej praca, praca w, oferty pracy więcej newsów z branży
praca, oferty pracy
Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Linki | Agencje pracy